.


Vítáme Vás v internetovém obchodě naší firmy.

Vítejte Návštěvníku! Pokud se chcete přihlásit, můžete zde!

Vítejte v online prodejně satelitních přijímačů,antén a dalších věcí pro příjem digitálního satelitního vysílání.
- Nechceme Vás ohromit nejnižšími cenami,ani velkou šíří sortimentu - prodáváme jen to co sami vyzkoušíme a myslíme si ,že je to kvalitní a dobré v praxi . Na rozdíl od různých diskontních " přemísťovačů krabic " jsme měli každý přístroj z naší nabídky v ruce a můžeme Vám po telefonu nebo e-mailu pomoci s jeho instalací a nastavením .
- Pokud si nejste jisti,že instalaci a montáž zvládnete sami, kontaktujte prosím odbornou firmu ve Vašem okolí , pokud se na to cítíte , rádi Vám poradíme , jak nato.
- Případné dotazy Vám rádi zodpovíme v pracovní době na e-mailu sat-prijimace@seznam.cz nebo na telefonech : pevná o2 - 518 324 456 , mobil Vodafone - 777 999 260
- Adresa kamenné prodejny i e-shopu :Sat-přijímače.cz, Masarykova 164 , 698 01 Veselí nad Moravou
Všechny ceny uvedené v tomto e-shopu jsou uvedeny včetně DPH 21 % a poplatku PHE a jsou platné pro dodávky v rámci České republiky a Slovenska. Provozovatelem tohoto e-shopu i kamenné prodejny je fyzická osoba : Bohdana Vinklerová , IČO : 61740179 , DIČ : CZ 7252084279 .


Upozornění - z časových důvodů bude poradenství poskytováno pouze zákazníkům , kteří zboží zakoupili u nás - ostatní prosím kontaktujte svého prodejce . Veškerá vyobrazení v tomto e-shopu jsou informativního charakteru a mohou podléhat změnám bez předchozího upozornění v závislosti na dodávkách výrobců , rozhodující je zachování deklarovaných vlastností výrobku , které jsou uvedeny v jeho slovním popisu .

Dopravné - CZ platba předem 79 Kč , CZ dobírka 129 Kč , zasíláme pouze do České republiky přednostně přes GEIS parcel . Upozornění - za provoz dekódovacích karet se základní nabídkou je nově vybírán Skylinkem tzv.servisní poplatek .

Informujeme zákazníky , že podle zákona o Elektronické evidenci tržeb (EET) je prodávající povinen evidovat tržby přijaté v hotovosti nebo zaplacené platební kartou. K přijaté platbě je povinen prodávající vydat účtenku s identifikačními údaji o prodávajícím o celkové výši částky, sazbě DPH a výši DPH . O přijetí tržby je také povinen prodávajíci odeslat online informaci Finanční správě a to ihned po přijetí platby, nejpozději však do 48 hodin při poruše online spojení v okamžiku platby


Slevy v měsíci říjen


Copyright © 2017 Sat - přijímače.cz. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver