.


Pokyny pro manipulaci s dekódovacími kartami

Dekódovací karty Skylink jsou určeny k dekódování nabídky českých a slovenských programů a jejich používání se řídí podmínkami příslušného provozovatele - před nákupem karty si je důkladně prostudujte na stránkách www.skylink.cz nebo www.skylink.sk . Pokud s podmínkami provozovatele nesouhlasíte , kartu si neobjednávejte, popřípadě již zakoupenou nerozbalujte .

Rozbalenou ( popřípadě rozbalenou a znovuzabalenou kartu již zasunutou do přijímače ) nelze vrátit , neboť provozovatel ji po 14 dnech od prvního zasunutí do přijímače zablokuje .

Pokud rozumíte a souhlasíte s podmínkami provozovatele , kartu zasuňte do přijímače do slotu pro dekódovací karty cryptoworks vždy čipem od sebe a podle typu přijímače buď čipem nahoru nebo dolů . Jestli máte kartu zasunutou správně zjistíte nejjednodušeji v MENU přístroje - v části která se nazývá většinou podmíněný přístup nebo informace o kartě nebo CA slot. Zde by měla být karta "vidět" a podle typu přijímače můžete vyčíst např. číslo karty , provozovatele , oprávnění k programům a další podrobnosti .

Při zasunování karty do přístroje vždy odpojte přijímač od napájení , některé přístroje např Technisat nebo Ferguson , kartu nepřijmou , pokud ji zasunete při zapnutém přístroji !!! Karty jsou určeny pro trvalé umístění v jednom přístroji a rozhodně nedoporučujeme jejich každodenní přenášení mezi různými přijímači.

Karta je po prvním zasunutí do přijímače kontaktována přes družici se zákaznickým servisem provozovatele a jsou na ní postupně uvolňovány jednotlivé kódované programy . Pro správný průběh této aktivace ponechte přijímač zapnutý např. na programu ČT 1 HD ( Astra 23,5 E 12363 - H - 29900 ). Tento proces může dle zatížení počítačové sítě provozovatele trvat i několik desítek minut . Pokud je karta správně zasunuta , Váš přijímač podporuje čtení karet cryptoworks popřípadě IRDETO a je správně nastavena parabola a přepínače DiseqC při příjmu z více družic ani po hodině nenaběhnou žádné kódované programy kontaktujte zákaznické centrum příslušného provozovatele , připravte si číslo karty .

Pokud Vám programy naběhnou správně - uvidíte celou nabídku provozovatele pro ČR . Po registraci kterou musíte provést do 14 dnů od prvního vsunutí do přijímače Vám některé programy zmizí , neboť pro každou republiku jsou jinak nastavena autorská práva . Pokud kartu zaregistrujete na Slováka zmizí Vám Nova a Nova Cinema , pokud ji zaregistrujete na Čecha zmizí Vám Doma, Dajto a Markíza .

Pokud kartu do 14 dnů od prvního vložení nezaregistrujete , provozovatel Vám kartu zablokuje . Její odblokování je možné po telefonu na zákaznické lince příslušného provozovatele . Veškeré vztahy a problémy vyplývající z provozu dekódovacích karet jsou vztahy mezi zákazníkem a příslušným provozovatelem - případné dotazy , připomínky a stížnosti prosím směřujte na zákaznickou linku příslušného provozovatele - my jako prodejci těchto karet nejsme schopni jakkoliv tyto věci ovlivnit. Děkujeme za pochopení .

Copyright © 2017 Sat - přijímače.cz. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver