.


Doprava a platby

Doprava a platby

Pro zaslání zásilek používáme Českou poštu - doporučený balík.Zásilka by Vám měla být doručena do místa bydliště , pokud nebudete zastiženi , ve schránce najdete tzv. Oznámení o zásilce, se kterým je možné balík vyzvednout s občanským průkazem na Vaší poště.Standartní úložní doba je 14 dnů - poté je balík odeslán zpět odesílateli.Neobjednávejte prosím zboží pokud nebudete v době, kdy by Vám měl balík přijít doma, ale na dovolené nebo služební cestě.Pošta totiž nevydá balík nikomu jinému než Vám,nebo osobě která má vyřízený průkaz zmocněné osoby (vystavuje pošta)

V případě ,že si zboží objednáte a nevyzvednete budeme po Vás vymáhat úhradu nákladů na marné zaslání zboží.Do uhrazení těchto nákladů nebudete moci další zboží v našem e-shopu objednávat.

Sazby dopravného pro Českou republiku jsou následující :

- pro zaslání na dobírku 110 Kč , nad 5.000 Kč za 55 Kč

- pro zaslání při platbě předem 55 Kč , nad 5.000 Kč zdarma

- osobní odběr v kamenné prodejně Masarykova 164 ve Veselí nad Moravou zdarma

- při zvolení možnosti platby předem na účet poukažte platbu na účet : 670100 - 2200384554 / 6210 m Bank , název účtu : Bohdana Vinklerová , konstatní symbol : 0008 , variabilní symbol 2011000 + číslo objednávky

Zásilky na Slovensko lze realizovat pouze po uhrazení zboží předem na náš slovenský účet u FIO banky Slovensko , číslo účtu : 2400080096 / 8330 , název účtu : Pavel Vinkler . Ceny v EURO jsou pouze orientačně nastaveny na kurs 24,50 Kč / euro . Skutečná cena objednávky bude upřesněna e-mailem podle aktuálního denního kurzu EUR / CZK . Dopravné na Slovensko činí 9 EURO za běžné zásilky do 5 kg .Cena za větší zásilky bude upřesněna dle skutečné váhy a rozměrů .

POZNÁMKA: Pokud by zásilka byla atypických rozměrů nebo hmotnosti, budeme Vás informovat o možnostech a cenách dopravy e-mailem

zpět
Copyright © 2017 Sat - přijímače.cz. Powered by Zen Cart | Hosting by Zserver